Loading…

Gjilan: Rrahu nënën e tij, policia arreston të dyshuarin

  • 07/02/2023 | 08:36

Gjilan: Rrahu nënën e tij, policia arreston të dyshuarin

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar nën dyshimin se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij, shkruan Gazeta Metro.


Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës, përmes raportit të saj ku është shtuar se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim te të cilit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Po ashtu, nga PK’ja njoftohet se, ky rast ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Gjilan.

‘‘DHUNË NË FAMILJE Gjilan 06.02.2023 – 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje’’, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë