Loading…

Gjiganti turk dëshiron transferimin e Adnan Januzajt

  • 29/05/2021 | 14:00

Gjiganti turk dëshiron transferimin e Adnan Januzajt

Adnan Januzaj mund ta vazhdojë karrierën në Turqi.


Sipas “FotoMaç”, Galatasaray është i interesuar për ta përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm dhe objektivat kryesorë janë Adnan Januzaj dhe Cheikhou Koyate.

Januzaj është njëri ndër objektivat kryesorë për Galatararayn në afatin kalimtar të verës.

Sipas artikullit, Januzaj ka kontratë deri në vitin 2022 por ka refuzuar vazhdimin e saj me Real Sociedadin dhe shanset që ai të largohet janë të mëdha.

Januzaj ka regjistruar 98 paraqitje në La Liga që nga transferimi i tij në Real Sociedad dhe ka shënuar 11 gola.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë