Loading…

Gjermani bën atë që s’e bëjnë as shqiptarët, shqiponjën tatuazh në fytyrë (Video)

  • 30/07/2017 | 21:06

Gjermani bën atë që s’e bëjnë as shqiptarët, shqiponjën tatuazh në fytyrë (Video)

Dy turistë nga Gjermania që kanë një dashuri të veçantë për shqiptarët, këtë verë erdhën për herë të parë në Kosovë.


Se ata kanë një lidhje speciale me këtë popull, e tregojnë edhe tatuazhet që i kanë në pjesët e tyre të trupit, njofton Klan Kosova.

Gjermani Guido Polmächer që këto ditë është mysafir në Rogovë të Hasit tregon edhe arsyen pse ka bërë tatuazhin e shqiponjës në fytyrë.

Ai tregon edhe për kuptimin e dy shkronjave në mes të shqiponjës.

Të dy thonë se kjo nuk do të jetë hera e fundit që do të vizitojnë Kosovën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë