Loading…

Gjërat qesharake që i bëjmë por nuk e pranojmë që i kemi bërë

  • 07/12/2016 | 20:11

Gjërat qesharake që i bëjmë por nuk e pranojmë që i kemi bërë

Të gjith ne e zëmë veten ndonjëherë duke i bërë disaa gjestë shumë interesante, apo më mirë të themi qesharake! Por, shumicës na vie turp të pranojnë që shumë shpesh bëjmë gjeste të çuditshme.. Këto janë disa nga gjeste në të cilat secili nga ju do t’a gjejë veten:

1. Kur pyesni për çmimin e një gjëje dhe ju kujtohet që nuk keni para mjaftueshëm që t’a bleni, pastaj bëni sikur jeni duke menduar
8013460-3-0-1480661623-1480661628-0-1480920931-0-1480924511-1480924519-0-1480968024-0-1481031572-1481031577-650-6fe574862d-1-1481094980

2. Kur jeni ulur në një kafene dhe njerëzit afër tavolinës suaj bëjën shumë zhurëm
8013410-2-0-1480657832-1480657836-0-14809497201-0-1481027172-1481027175-650-ca10e4b2e5-1-1481094980

3. Shikimi që keni në fytyrë kur dikush don të ju fotografojë
8012810-6-0-1480600330-1480600334-0-1480949911-0-1481027244-1481027249-650-ab9ec3aa2a-1-1481094980

4. Momenti kur dëgjoni zërin tuaj në ndonjë inqizim dhe ndjeheni me faj për të gjith njerëzit që keni biseduar me ta në telefon
8013360-17-0-1480664528-1480664534-0-1480950513-0-1481027529-1481027532-650-33b7732270-1-1481094980

5. Aj momenti kur e takoni dikë që nuk keni kaluar dhe shumë kohë me të dhe nuk jeni shumë të sigurtë a duhet t’a përshendesni apo jo?
8013510-4-0-1480600411-1480600415-0-1480951310-0-1481027851-1481027857-650-75a5c28f10-1-1481094980

6. Kur aksidentalisht dëgjoni ndonjë bisedë të njerëzve të huaj në rrugë dhe në kokën tuaj filloni të jepni opinione
8012760-5-0-1480600012-1480600016-0-1480963285-0-1481028279-1481028284-650-3ffe90f7a4-1-1481094980

7. Kur ndalni dritën e banjos dhe vraponi shpejtë në mënyrë që të mos ju vrasë ndonjë vrasës!
8013560-10-0-1480599947-1480599950-0-1480965504-0-1481042643-1481042649-650-a4b59c0efd-1-1481094980

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë