Loading…

Gjërat që gjeneratat e reja nuk i mbajnë në mend (Foto)

  • 08/03/2017 | 22:27

Gjërat që gjeneratat e reja nuk i mbajnë në mend (Foto)

Nëse fraza “A të kujtohet kur..” ua ngroh zemrat, atëherë ky artikull do të ju jep shumë gëzim dhe do të ju ndihmojë të kujtoni ditët e vjetra të mira.


Të gjithë dashamirët e muzikës kishin koleksionin e disqeve të tyre
12222960-193218-2-1482411382-650-96b42f34a0-1488961961

Nuk ishte dhe aq e lehtë të merrje muzikën me vete
12222910-tumblr_mkhb5y5uiv1rs1gx4o1_1280-5082-1488526846-650-8726700006-1488961961

Filmat e preferuar i ruanim në video kaseta
12222760-tape-1488884243-650-dd2d9c80c6-1488961961

Momenti kur kthenim filmat përpara dukej kështu
12222710-images-1482411797-650-189abd2c1b-1488961961

Nuk kishim telefona të mençur, kur uleshim në toalet është dashur të lexojmë shamponët dhe përmbajtjet e tyre
12222660-20130108_170416-002-1488528546-650-a9adf3c8d4-1488961961

A mund ta ndjeni aromën?
smell

Karakteri më misterioz i asaj kohe ishte kjo grua në filmin vizatimorë “Tom&Jerry”, të gjith donin të ia shihnin fytyrën
12222560-1-0-1482478421-1482478423-650-a53ba0a5ae-1488961961

Këto gjëra ishin të ngjitura në pothuajse çdo cep të shtëpisë
12222510-52307860-342-0-1488535352-1488535362-650-1-1488535362-650-b980af7807-1488961961

Shpërndanim muzikë apo fotografi me anë të “Infrared” rrezeve
12222410-10980860-1-0-1488917361-1488917377-650-1-1488917377-650-0db4f69327-1488961961

Gjëja që të gjith familjes i shkonte nerva më së shumti në shtëpi
12222310-anx-1482475376-650-15833d1d49-1488961961

Loja e famshme
12222260-maxresdefault-1488536530-650-7023ebc3ac-1488961961

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë