Loading…

Gjendet vajza që humbi në Ferizaj: Kjo është gjendja e saj

  • 24/12/2019 | 20:16

Gjendet vajza që humbi në Ferizaj: Kjo është gjendja e saj

Gjatë ditës së djeshme në stacionin policor të Ferizajt është raportuar se në një fshat të Ferizajt është zhdukur e mitura 12 vjeçare, policia ka filluar hetimet dhe ka zbardhur rastin, shkruan Gazeta Metro.


Zëdhënësi i Policisë së Ferizajt, Agim Gashi ka konfirmuar për Gazetën Metro se vajza është gjetur dhe është në gjendje shumë të mirë shëndetësore, dhe se kishte qenë te një shoqe e saj.

“Është gjetur vajza që dje u raportua nga familjarët si e humbur. Ajo është në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe ështët takuar me prindërit. Vajza kishte shkuar te një shoqe e saj për të kaluar natën dhe nuk ka lajmëruar prindërit”, tha Gashi për Metron.

Kutjojmë, që kohëve të fundit janë raportuar shumë persona të humbur në Kosovë, dhe fatkqësisht disa nga janë gjetur edhe të vdekur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë