Loading…

Gjendet trupi i pajetë i të riut, ishte mbytur në rezervuar

  • 21/08/2018 | 18:36

Gjendet trupi i pajetë i të riut, ishte mbytur në rezervuar

Një i ri është mbytur në rezervuar ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Krajen të Lezhës, në një rezervuar uji, afër baneses se tij.


Ai është gjetur dhe në trup nuk janë vënë re shenja dhune, duke lënë të kuptohet se është mbytur në ujë.

I riu është identifikuar vetëm me inicialet BL, 29 vjeç.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Lezhë, për  ngjarje aksidentale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë