Loading…

Gjendet pa shenja jete një person në Trudë

  • 09/08/2018 | 13:24

Gjendet pa shenja jete një person në Trudë

Një person është gjetur pa shenja jete mëngjesin e së mërkurës në shtëpinë e tij në fshatin Trudë të Prishtinës.


Sipas Policisë, viktima është gjetur me një plagë në trup, saktësisht nën sqetull e që dyshohet se është shkaktuar nga një mjet i mprehtë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore, kurse rasti është duke u hetuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë