Loading…

Gjendet pa shenja jete një burrë në Prishtinë

  • 07/02/2022 | 08:53

Gjendet pa shenja jete një burrë në Prishtinë

Një person është gjetur pa shenja jete në Prishtinë, sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Viktima mashkull kishte ndërruar jetë në shtëpinë e dëshmitarit, që njoftoi policinë.

Në vendngjarje kanë dalur ekipet mjekësore që konstatuan vdekjen e viktimës.

Trupi është dërguar për obduksion.

”Prishtinë 06.02.2022 – 06:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar kishte ndërruar jetë në shtëpinë e dëshmitarit mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë