Loading…

Gjendet një trup i djegur nga zjarri në Shkup

  • 26/03/2017 | 16:39

Gjendet një trup i djegur nga zjarri në Shkup

Në një zjarr në një shtëpi në Shkup dje rreth orës 21:30 është gjetur një trup i djegur. Siç njofton MPB-ja, në zjarr është djegur një shtëpi në pronësi të K.M.(65) në rrugën “Hristo Tatarçev” në Shkup.


Trupi i djegur është gjetur nga ana e Brigadës për mbrojtje nga zjarri. Ekspertizë në vendin e zjarrit do të realizohet sot, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë