Loading…

Gjendet një person pa shenja jete në Kamenicë

  • 21/05/2017 | 11:34

Gjendet një person pa shenja jete në Kamenicë

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës është bërë e ditur se të shtunën në Kamenicë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore. Policia e ka cilësuar si vdekje të dyshimtë.

Më pas trupi i pa jetë është dërguar për obduksion.

”Kamenicë 20.05.2017 – NN. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në nje objekt është gjetur pa shenja jete viktima mashkull K/Shqiptar, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML. për obduksion,” thuhet në njoftimin e Policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë