Loading…

Gjendet një person i vdekur në Pejë

  • 14/06/2021 | 11:25

Gjendet një person i vdekur në Pejë

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Pejë, njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku ka konstatur vdekjen e tij.


Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në IML.

Rasti është cilësuar si “hetim i vdekjes”.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Pejë, 13.06.2021 – 06:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ka gjetur pa shenja jete viktimën mashkull kosovar. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë