Loading…

Gjendet i vdekur pranë varrit të babait

  • 14/01/2018 | 22:19

Gjendet i vdekur pranë varrit të babait

Një person i moshës 43 vjeçare nga fshati Dol i komunës së Gjakovës është gjetur dje pa shenja jete rreth orës 12:OO në varrezat e këtij fshati, pranë varrit të babait të tij.


Policia tha se bëhet fjalë për personin me inicialet K.M. i gjinisë mashkullore.

Rastin për KALLXO.com e konfirmoi komandanti i Stacionit Policorë të Gjakovës, Kristë Gjokaj.

“Dje rreth orës 12 është gjetur një person i moshës 43 vjeçare ku dyshohet se ka bërë vetëvrasje si pasojë e pirjes së një helmi” , tha major Kristë Gjokaj.

Sipas Gjokajt, me urdhër të prokurorit të rastit trupi i pa jetë është dërguar për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë