Loading…

Gjendet i vdekur një serb

  • 16/01/2018 | 10:35

Gjendet i vdekur një serb

Një person i komunitetit serb është gjetur pa shenja jete të hënën në shtëpinë e tij në fshatin Dobratin të Graçanicës.


Në raportin e policisë theksohet se vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes.

‘Raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete një mashkull K/Serb. Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes.’

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

‘Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion,’ thuhet në raportin e Policisë./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë