Loading…

Gjendet i vdekur një serb në Veri të Mitrovicës

  • 29/05/2017 | 10:27

Gjendet i vdekur një serb në Veri të Mitrovicës

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës raportohet se gjatë ditës së djeshme një mashkull serb është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Veri të Mitrovicës.


Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi i ndihmës së shpejtë, të cilët kanë konstatuar se viktima nuk ka shenja jete, përcjell gazetametro.net

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Rr. “Aleksë Santiq”, në orën 17:55. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë