Loading…

Gjendet i vdekur një person në Shkup

  • 01/01/2017 | 16:33

Gjendet i vdekur një person në Shkup

Rreth orës 14:25 të ditës së djeshme nga ana e Ndihmës së Shpejtë Mjekësore është denoncuar se kanë intervenuar për t’i ndihmuar një personi të shtrirë në tokë, në rrugën “Prizrenska”, tek shtëpia për persona të moshuar

Bëhet fjalë për personin I.D (50), i punësuar në një kompani e vendosur në rrugën “Prizrenska”, ku është gjetur i vdekur.

Sipas mjekut të Ndihmës së Shpejtë vdekja është si pasoj e goditje nga një mjet i fortë në kokë.

Me urdhër të Prokurorisë Publike trupi është dorëzuar për obduksion.

Po ndërmerren gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë