Loading…

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

  • 05/09/2018 | 10:24

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Një person është gjetur i vdekur në rrugën ‘Bajram Kelmendi’ në Prishtinë njofton policia e Kosovës.


Në një ndërtesë është gjetur pa shenja jete trupi i një personi, vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor, shkruan gazetametro.net.

Policia ka njoftuar se ky rast është cilësuar si vdekje e dyshimtë, kurse me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

“Është raportuar se në një ndërtesë është gjetur pa shenja jete viktima mashkull K/Shqiptar. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion’, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë