Loading…

Gjendet i vdekur një kamarier shqiptar

  • 04/05/2017 | 10:35

Gjendet i vdekur një kamarier shqiptar

Policia e Vlorës ka njoftuar se mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:15, në një lokal në lagjen “28 Nëntori” të qytetit bregdetar, është gjetur i pajetë brenda një lokali një shtetas rreth 50 vjeç.


Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale L.Xh., kamarier i lokalit ku është gjetur.

Nga veprimet hetimore, bazuar në kqyrjen paraprake të trupit, dyshohet se vdekja mund t’i ketë ardhur për shkaqe aksidentale, shkruan TCH.

Grupi hetimor po punon për zbulimin e rrethanave të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë