Loading…

Gjendet i vdekur një burrë para shtëpisë së tij në Gjakovë

  • 30/03/2023 | 09:28

Gjendet i vdekur një burrë para shtëpisë së tij në Gjakovë

Policia e Kosovës, ka njoftuar se një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jeta para shtëpisë së tij, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin e PK’së bëhet e ditur edhe se, vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Sipas familjarëve viktima ka qenë me probleme shëndetësore dhe se nuk kanë ndonjë dyshim për shkakun e vdekjes.

‘‘HETIM I VDEKJES – Gjakovë 29.03.2023 – 09:40. Një mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete para shtëpisë së tij. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Sipas familjarëve viktima ka qenë me probleme shëndetësore dhe nuk kanë ndonjë dyshim për shkakun e vdekjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore’’, ka njoftuar PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë