Loading…

Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë: Policia tregon detajet

  • 14/10/2019 | 19:53

Gjendet i vdekur një burrë në Prishtinë: Policia tregon detajet

Një person është gjetur pa shenja jeta në rrugën ‘Isa Kastrati’ në Prishtinë, para pak minutash, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin për Gazetën Metro e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se viktima është i moshës 57 vjeçare.

“Më 14.10.2019, ora 18:37 në rr. Isa Kastrati në Prishtinë është raportuar për një person (viti i lindjes 1962) pa shenja jete”.

Tutje, ai ka njoftuar se njësitet policore menjëherë kanë dalë në atë lokacion, përderisa ekipet emergjente të ndihmës së parë kanë konfirmuar vdekjen e tij.

Sipas informatave të para mjekët ka thënë se vdekja ka ndodhur për shkaqe natyrore./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë