Loading…

Gjendet i vdekur në qendër të Shkupit

  • 17/01/2017 | 18:27

Gjendet i vdekur në qendër të Shkupit

Në stacionin policor ‘Qendër’, në Shkup mbrëmë në ora 21:10 është lajmëruar se në rrugën “Ivan Milutinoviq”, një person i panjohur i gjinisë mashkull i moshës rreth 60 vjeç ishte shtrirë pa ndjenja dhe nuk ka dhënë shenja jete.

Mjeku i Ndihmës emergjente ka konstastuar vdekjen e personit të panjohur. Me urdhër të Prokurorit publik trupi i të ndjerit është dorëzuar në autopsi, ka njoftuar Ministrinë e Brendshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë