Loading…

Gjendet i vdekur në pus një i ri nga Klina

  • 15/04/2017 | 08:50

Gjendet i vdekur në pus një i ri nga Klina

Një i ri 24 vjeçar është gjetur i mbytur në një pus në fshatin Siqevë të Klinës.


Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë Policia bashkë me ekipin për emergjencë  dhe me mjekun, raporton AktivPress.

Rasti ka ndodhur të premtën pasdite dhe tash janë duke u hetuar shkaqet e vdekjes, nëse është vetëvrasje apo vrasje e qëllimtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë