Loading…

Gjendet i mbytur në liqen 50-vjeçari

  • 04/01/2017 | 14:59

Gjendet i mbytur në liqen 50-vjeçari

Policia e Tiranës gjeti këtë të mërkurë në liqenin artificial trupin e pajetë të një 50-vjeçari.


Më herët policia u njoftua nga kalimtarë në numrin e emergjencës 112 se një person kishte hyrë në ujërat e liqenit.

Me të mbërritur në vendngjarje, policia gjeti në afërsi të digës së liqenit, trupin e pajetë i cili u nxor me ndihmën e polumbarëve.

Viktima është identifikuar, ai është një 50-vjeçar nga Tirana, ndërkohë që po punohet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë