Loading…

Gjenden 4 turistë pa shenja jete brenda një hoteli

  • 15/10/2021 | 23:13

Gjenden 4 turistë pa shenja jete brenda një hoteli

Një ngjarje e rëndë dyshohet se është shënuar këtë mbrëmje në Qerret.


Gazetari i SYRI TV raporton se dyshohet se kanë ndërruar jetë 4 turistë në një hotel, por ende nuk ka të dhëna zyrtare.

Rrethanat janë ende të paqarta.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë