Loading…

Gjen gruan në veturë me dashnorin, reagimi i burrit bën xhiron e internetit

  • 12/01/2017 | 18:52

Gjen gruan në veturë me dashnorin, reagimi i burrit bën xhiron e internetit

Gjen gruan e tij në makinë me të dashurin e saj, fillon të bërtasë dhe të kërcënojë çiftin në mes të rrugës.

2

Kjo ndodhi në Meksikë dhe video e publikuar ne rrjetet sociale eshte bere menjehere virale, në pak ditë, duke mbledhur mbi 3 milion klikime.

 

http://www.dailymotion.com/video/x588nel_7078908_news

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë