Loading…

Gjekmarkaj i PD’së në Athinë, ankohet për fatin e Belerit dhe Berishës në parlamentin grek

  • 21/02/2024 | 13:18

Gjekmarkaj i PD’së në Athinë, ankohet për fatin e Belerit dhe Berishës në parlamentin grek

Agron Gjekmarkaj ka zhvillua një vizitë në parlamentin grek me ftesë zyrtare të zëvendës kryetarit të parë të Parlamentit të Greqisë, Janis Plakiotakis.


Gjekmarkaj ka bërë të ditur se ka vënë në dijeni zyrtarin e vendit fqinj për disa çështje themelore që lidhen me arrestimin politik të kryetarit të Bashkisë së Himarës, Fredi Belerin dhe për akuzat ndaj Sali Berishës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë