Loading…

Gjashtë viktimat nga koronavirusi janë të këtyre moshave

  • 13/02/2022 | 15:48

Gjashtë viktimat nga koronavirusi janë të këtyre moshave

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 6 viktima nga COVID-19.


Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Një viktimë është i moshës 40-49 vjeçare nga Komuna e Ferizajt, një i moshës 50-59 vjeçare nga Rahoveci, një i moshës 60-69 vjeçare nga Lipjani, dy të moshës 70-79 vjeçare nga Lipjani dhe Gjakova dhe një mbi 80 vjeç.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë