Loading…

Gjashtë muaj pas lindjes, Aurela Gaçe habit me format trupore

  • 09/06/2017 | 21:26

Gjashtë muaj pas lindjes, Aurela Gaçe habit me format trupore

Ajo ka treguar se guximi dhe vullneti i saj është i hekurt.


Këngëtaraja e muzikës shqiptare ka sjellë në jetë vajzën e saj të dytë dhe vetëm 6 muaj pas lindjes Aurela është shumë pranë linjave perfekte.

E gjitha kjo me stërvitje sistematike dhe pa u dorëzuar asnjëherë. Aurela ka shtuar 25 kg nga shtatzënia dhe tashmë ka hequr 15.

Ky është një shembull shumë i mirë stimulimi për të gjitha femrat që janë në një luftë të hapur me kilogramët e tepërt.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: inf[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë