Loading…

Gjashtë mënyrat për t’u dukur më e gjatë

  • 22/11/2016 | 19:08

Gjashtë mënyrat për t’u dukur më e gjatë

Nuk është e vetmja vajzë që dëshiron të jetë elegante, por  në fakt të gjithë e duan një gjë të tillë. Por, jo të gjitha tendencat e modës  mund të shkojnë mirë me të gjitha llojet e lartësive dhe figurave, transmeton gazetametro.net.

Një grua edhe po të jetë e shkurtër, ka mënyra që nga stili i modës të duket më shtatëlartë.

“Bright Side” do të ju tregojnë se si duhet shmangur gjera të tilla. Këtu janë gjashtë mënyra të thjeshta për të dalë më të gjatë dhe më me formë./ gazetametro.net

1.Këpucë të drejta dhe aksesorë

2.Keni kujdes me bluzat nën fustan

3. Zgjidhni xhinse dhe çantat sipas lartësisë suaj

4. Provoni këto pantallona në këtë formë

5. Rrespektoni gjatësin e fundeve

6. Veshuni saktë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë