Loading…

Gjarpri i gjatë një metër gjendet në orën e rrymës të një shtëpie, dalin pamjet

  • 30/08/2021 | 08:52

Gjarpri i gjatë një metër gjendet në orën e rrymës të një shtëpie, dalin pamjet

Një gjarpër që doli nga siguresa e energjisë elektrike në një shtëpi në Stamboll Avcılar shkaktoi frikë. Gjarpri 1 metër i gjatë u mor nga zjarrfikësit dhe u lëshua në natyrë.


Incidenti ndodhi një ditë më parë në Yeşilkent Mahallesi të Stambollit.

Qytetarët që dëgjuan zhurma në shtëpitë e tyre u tronditën kur panë një gjarpër në siguresën e tyre elektrike.

Qytetarët në panik thirrën zjarrfikësen. Ekipet e zjarrfikësve Avcılar, të cilët erdhën në vendngjarje, e larguan gjarprin nga vendi ku ishte duke përdorur doreza dhe aparate ndihmëse.

Momenti është regjistruar përmes telefonave të mençur dhe e kanë publikuar në rrjetet sociale.

U mësua se gjarpri që ishte rreth 1 metër i gjatë u lëshua në natyrë nga ekipet emergjente.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë