Loading…

Gjarpëri terrorizon internet cafen (Video)

  • 15/04/2017 | 10:46

Gjarpëri terrorizon internet cafen (Video)

Një gjarpër i ‘paftuar’ ka tmerruar disa të rinj që po argëtoheshin në një internet cafe.


Video që është bërë virale në YouTube, tregon reagimin e të rinjëve në një internet cafe në Tajlandë, kur përballen me vizitën e një gjarpri brenda lokalit ku ata ndodheshin, përcjellë gazetametro.net.

Situata mund të rezultojë me humor për ata që e shohin nëpërmjet YouTube , por jo edhe për djemt që ishin aty.

Kamerat e sigurisë së lokalit kanë kapur situatën e kaosit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë