Loading…

Gjakovë, therret me thikë një person

  • 13/05/2017 | 11:21

Gjakovë, therret me thikë një person

Në Gjakovë, në rrugën “Beqir Kastrati”, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar, njofton Policia e Kosovës.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë