Gjakovë: Një person vritet dhe një tjetër plagoset me armë zjarri

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër i plagosur pas disa të shtënave me armë, në fshatin Marmull të Gjakovës. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësja e Policisë në Rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj. Podrimaj tha është duke shkuar në vendin e ngjarjes për dhe se për momentin nuk ka informacione … Vazhdoni me leximin e Gjakovë: Një person vritet dhe një tjetër plagoset me armë zjarri