Loading…

Gjakovë: Një person vritet dhe një tjetër plagoset me armë zjarri

  • 12/03/2019 | 19:27

Gjakovë: Një person vritet dhe një tjetër plagoset me armë zjarri

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër i plagosur pas disa të shtënave me armë, në fshatin Marmull të Gjakovës.


Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Metro, zëdhënësja e Policisë në Rajonin e Gjakovës, Lirije Podrimaj.

Podrimaj tha është duke shkuar në vendin e ngjarjes për dhe se për momentin nuk ka informacione të tjera.

Gazeta Metro do ju mbajë informuar me detaje të reja nga ngjarja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë