Loading…

Gjakovë: Mashkulli rrëmben mashkullin

  • 13/11/2018 | 14:43

Gjakovë: Mashkulli rrëmben mashkullin

Mashkulli ka kanosur dhe ka rrëmbyer një mashkull tjetër.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një mashkull pasi ka kanosur një mashkull tjetër, i njëjti ka rrëmbyer atë, njofton gazetametro.net.

Policia ka treguar se i dyshuari me vendim të Prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti kishte kanosur dhe më pas edhe e ka rrëmbyer viktimën mashkull K/Shqiptar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes”, thuhet në komunikatën e policisë.

Ndërsa policia nuk e ka bërë të ditur motivin e këtij rrëmbimi dhe identitetin e këtyre personave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë