Loading…

Gjakovari kërcënon policët, donin ta dënonin

  • 02/05/2017 | 10:51

Gjakovari kërcënon policët, donin ta dënonin

Një gjakovar është arrestuar dje rreth orës 23:00, pasi kishte kërcënuar zyrtarë policor derisa po i shqiptonin dënimin.


Siç njofton policia, kanosja ndaj zyrtarëve ishte kryer gjatë kohës sa zyrtarët po ia shkruanin dënimin për kundërvajtjen e shkaktuar.

Ndërkohë, i arrestuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

Ndryshe, Policia e Kosovës vetë gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 892 gjoba, dhe ka arrestuar 9 persona, prej të cilëve 3 janë dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë