Loading…

Gjakovari i rrah dhe i bën për spital gruan dhe vajzën e tij

  • 05/09/2018 | 10:44

Gjakovari i rrah dhe i bën për spital gruan dhe vajzën e tij

Një burrë nga Gjakova ka rrahur gruan dhe vajzën e tij njofton Policia e Kosovës.


Pas një mosmarrëveshje, burri ka rrahur gruan dhe vajzën e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, shkruan gazetametro.net.

Gruaja dhe vajza e saj kanë kërkuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari në këtë rast me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë