Loading…

Gjakovari i dehur rrah familjarët, arrestohet

  • 17/04/2017 | 13:08

Gjakovari i dehur rrah familjarët, arrestohet

Gjatë ditës së djeshme në Gjakovë është raportuar për një sulm brenda një familje.


Sipas policisë, një i dyshuar mashkull i cili ishte nën ndikim të alkoolit ka sulmuar fizikisht familjarët e tij.

I dyshuari më pas ka pranuar tretman mjekësor, e ndërsa pas tretmanit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë