Loading…

Gjakovari i dehur, kërcen nga dritarja e shtëpisë

  • 29/01/2017 | 16:01

Gjakovari i dehur, kërcen nga dritarja e shtëpisë

Diçka e cuditshme ka ndodhur natën e kaluar në  rrugën “Xhelal Hajda” të Gjakovës.

“Viktima mashkull K-Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që i njëjti dyshohet se nën ndikim të alkoolit ka kërcyer nga dritarja e shtëpisë dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore”, thuhet në raportin e Policisë.

Ngjarja ka ndodhur në orën 19:20, bën të ditur Policia e Kosovës, transmeton gazetametro.net.

Njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë