Loading…

Gjakovari arrestohet për ngacmim seksual ndaj një vajze

  • 02/10/2022 | 08:52

Gjakovari arrestohet për ngacmim seksual ndaj një vajze

Një rast i ngacmimit seksual ndaj një vajze ka ndodhur në Gjakovë.


Policia ka arrestuar një person të gjinisë mashkullore pasi i njëjti dyshohet se e ka ngacmuar me fjalë të ndryshme të natyrës seksuale një vajzë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL/Gjakovë 01.10.2022 – 17:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte ngacmuar me fjalë të ndryshme të natyrës seksuale viktimën femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë