Loading…

Giusy Ferreri në Tiranë

  • 29/11/2016 | 23:56

Giusy Ferreri në Tiranë

Tirana sot në Ditën e Clirimit ishte e mbushur nga aktivitetet kushtuar Natës së Bardhë.

Edhe pse në temperatura shumë të ulëta, këngëtarja italiane Giusy Ferreri ishte e ftuara speciale.

Ajo performoi në mbrëmje para fansave të saj në sheshin “Nënë Tereza” disa nga krijimet e saj më të mira./ gazetametro.net 

15037107_10154728805461926_2882492011753247204_n  veliaj44

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë