Loading…

Gili i këndon ‘Lekut’ në këngën e re

  • 26/06/2022 | 16:58

Gili i këndon ‘Lekut’ në këngën e re

Këngëtarja e njohur kosovare, Gili, ka lansuar projektin e ri muzikor.


“Leku” titullohet kënga të cilën e solli në bashkëpunim me Daim Lalën.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë.

Gili tani më numëron tre dekada si këngëtare në skenën muzikore kosovare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë