Loading…

Gigi Hadid kërkon falje pasi bëri bujë me komentin e saj ndaj shtatzanisë së Rihannas

  • 06/02/2022 | 22:40

Gigi Hadid kërkon falje pasi bëri bujë me komentin e saj ndaj shtatzanisë së Rihannas

Gigi Hdid kërkoi falje që shkaktoi ‘bujë’ me komentin e saj të ëmbël në postimin e fundit të Rihanna -s, në të cilin ajo tregonte barkun e saj në rritje të foshnjës.


Të mërkurën, supermodelja ndezi spekulime në mesin e fansave se Rihanna mund të jetë në pritje të binjakëve pasi shkroi ‘tre engjëj’ nën njoftimin e Rihanna-s për shtatzëninë e saj në Instagram.

Tre ditë pasi nxiti thashethemet se këngëtarja kishte dy të vegjël rrugës, Gigi sqaroi se komenti i referohej Ririt, A$AP Rocky-t dhe fëmijës së tyre të ardhshëm.

“Sapo kapa fjalën e kësaj rrëmuje. E kisha fjalën rih / Rocky / baby lol, – shpjegoi ajo nën komentin e saj të mëparshëm.

Hadid ka bashkëpunuar me Rihanna-n disa herë, duke përfshirë ecjen në sfilatën e modës Savage X Fenty Volume 3 të markës së saj të të brendshmeve në muajin shtator.

Rihanna dhe Rocky, ndanë lajmin e tyre të foshnjës me një fotosesion të mrekullueshëm teksa këngëtarja shfaqi barkun e saj në një pallto rozë të hapur, gjatë një shëtitjeje nëpër rrugët e New York-ut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë