Loading…

Getinjo ka një kërkesë të veçantë për kryeministrin Kurti

  • 29/06/2022 | 20:58

Getinjo ka një kërkesë të veçantë për kryeministrin Kurti

Rep-artisti i njohur shqiptar, Getinjo shpesh herë në rrjete sociale flet rreth problematikave të ndryshme që ndodhin në vendin tonë.


Ai në një InstaStoy së fundmi ka pasur një kërkesë për kryeministrin Albin Kurti, lidhur me ofendimet në rrjetin social Tik-Tok.

“Albin Kurti po të lus publikisht me ndërmarrë diçka për njerëzit që po shahen në aplikacionin TikTok”. Beso që ki me i shpëtu shumë njerëz”, ishte kërkesa e tij ndaj Kurtit.

Theksojmë që “Tik-Tok” është rrjet social mjaft i përdorur dhe gjendet në listën e pesë aplikacioneve më të shkarkuara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë