Loading…

Georgina e zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Ronaldon

  • 31/03/2023 | 18:12

Georgina e zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Ronaldon

Sezoni i dytë i serialit dokumentar ‘”I’m Georgina” po bën sërish bujë dhe ka ndezur internetin dhe rrjetet sociale me një rrëfim të Georgina Rodriguez për një vend të pazakontë ku ajo kishte bërë seks me Cristiano Ronaldon.


Nëse episodi i parë zbuloi disa sekrete të lidhjes, i dyti nuk ka mbetur pas dhe në Spanjë është më i ndjekuri në platformën Netflix.

Në një nga episodet, modelja dhe biznesmenja po u tregonte miqve të saj shtëpinë e familjes së saj në Madrid dhe ndërsa ata po flisnin për një nga tatuazhet në krahët e saj, bisedat u ndezën dhe pikërisht atëherë erdhën pyetjet ngacmuese, shkruan Marca.

“Unë e kisha shmangur notin në plazh, por u ktheva në shtëpi dhe Cris më tha të shkoja në spa. Unë isha shumë e mërzitur me duart e ngritura lart që të mos lagen. U lodha duke i mbajtur duart lart”, tha Georgina.

Më pas, miku i saj Ivan, i cili është bashkëpunëtor i Telecinco, tha me shaka se ata mund të kishin bërë dashuri në shtrat dhe jo në spa, por Georgina konfirmoi se ndodhi pikërisht aty.

“Jo, ne e bëmë atje”, pranoi ajo, transmeton AfterParty.

Motra e saj Ivanën mbeti e hutuar, pasi donte të verifikonte informacionin dhe e pyeti sërish nëse ata bënin dashuri në spa, por Georgina nuk u përgjigj, megjithëse qeshi dhe më pas u përpoq ta mohonte, por ishte vonë, sekreti u zbulua.

Sezoni i dytë i “I am Georgina” është më intimi për modelen, duke u përballur me një vit shkatërrues për të për shkak të humbjes së foshnjës së porsalindur dhe disa detaje të tjera nga jeta e saj me Ronaldon.

Cristiano ka djalin Christiano Junior, 12 vjeç dhe binjakët Eva dhe Mateo, pesë vjeç, të cilët i kishte para se të takonte Georgina, dhe ata janë prindër të vajzës Alana Martina, katër vjeç.

Në tetor 2021 çifti zbuloi se ishin në pritje të binjakëve, por djali i tyre vdiq në lindje më 18 prill, ndërsa vajza e çiftit mbijetoi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë