Loading…

Gecaj: Veseli do të ja shuaj Ramushit ëndrrën e kryeministrit

  • 07/06/2017 | 23:30

Gecaj: Veseli do të ja shuaj Ramushit ëndrrën e kryeministrit

Bajram Gecaj, këshilltar i kryeministrit në largim, ka thënë se nësë populli dëshiron qeveri me duar të pastra e me ekspertë, atëherë e kanë mundësinë me e dërgu vendin përpara.


Ai edhe një herë ka përsëritur se për të, koalicioni PAN është i territ dhe i frikës, shkruan gazetametro.net

Gecaj ka thënë se Isa Mustafa ja ka shuar ëndrrën Kadri Veselit se do të bëhet kryeministër.

Sipas tij, Ramush Haradinaj sado që ka ambicie për kryeministër, këtë mundësi nuk do të ja ofrojë Veseli.

Këto deklarime dhe disa tema tjera Gecaj i bëri në Rrokum TV, videon mund ta ndiqni më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë