Loading…

Gecaj: Të vendosur të vazhdojmë qeverisjen me duar të pastra

  • 29/05/2017 | 09:42

Gecaj: Të vendosur të vazhdojmë qeverisjen me duar të pastra

Bajram Gecaj, këshilltar i kryeministrit në largim Isa Mustafa ka shprehur përkushtimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), që të vazhdojnë “qeverisjen me duar të pastra”.


Gecaj, këtij publikimi në rrjetin social Facebook i ka bashkangjitur një fotografi me të parin e LDK’së, Isa Mustafa, si dhe kandidatin për kryeministër nga LDK-AKR-Alterativa, Avdullah Hoti, shkruan gazetametro.net


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë