Loading…

Gecaj për VV-në: Kush janë këta njerëz? Djegin vetura, janë kundër Amerikës…

  • 09/02/2017 | 19:52

Gecaj për VV-në: Kush janë këta njerëz? Djegin vetura, janë kundër Amerikës…

Bajram Gecaj, këshilltar i kryeministrit Isa Mustafa, është treguar i ashpër me përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje.

“Djegin veturat e grave politikisht joaktive; Nuk i nderojnë dhe i fyejnë figurat kombëtare si Ibrahim Rugovën; Votojnë kundër shpëtimit të Trepçës dhe kundër MSA-së; Sulmojnë (edhe fizikisht) partnerët strategjik”, ka shkruar Gecaj në Facebook.

Gecaj tha se këta njerëz po e bëjnë Kosovën gaz me sjelljet e tyre.

E bën Kosovën gaz me sjelljet në Kuvend; E kanë lidh fatin politik me veprimet e Beogradit; Hidhërohen pse s’hyri treni dhe u hoq muri; Fyejnë qytetarët e Kosovës për proamerikanizmin; Shkruajnë letra që Kosova të mos ketë kod SHTETËROR telefonik, por ta përdorë atë të Serbisë…! Kush janë këta “njerëz”?!, ka shkruar Gecaj./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë