Loading…

Gecaj-Nikoliqit: Për Kosovë a nisesh me tren, a pa tren?

  • 17/01/2017 | 11:38

Gecaj-Nikoliqit: Për Kosovë a nisesh me tren, a pa tren?

Bajram Gecaj, këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa ka ironizuar me presidentin e Serbisë, Tomislav Nikoliq, pasi ky i fundit pati thënë se do ta lë Presidencën dhe do të niset për luftë në Kosovë së bashku me dy djemtë e tij.

Këshilltari i kryeministrit a ka pyet presidentin serb se a mendon të niset në Kosovë me tren a pa tren, duke ironizuar kështu me rastin e kthimit serb nga autoritetet e shtetit të Kosovës, transmeton gazetametro.net

“Nikolic gati ta lërë Presidencën dhe të niset për luftë në Kosovë së bashku me dy djemtë e tij”. A me tren a pa tren?, shkruan Gecaj në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë