Loading…

Gecaj i PDK’së: A jeni për ruajtjen e shtetit apo që ta sfidoni e çmontoni atë

  • 24/01/2021 | 12:10

Gecaj i PDK’së: A jeni për ruajtjen e shtetit apo që ta sfidoni e çmontoni atë

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Arben Gecaj, ka ngritur një pyetje ndaj qytetarëve, se a janë për ruajtjen e shtetit apo ta çmontoni dhe sfidoni atë, shkruan Gazeta Metro.


Në një postim në Facebook, Gecaj ka ngritur një pyetje ndaj votuesve dhe qytetarëve të Kosovës.

“A jeni që ta sfidoni, çmontoni dhe demoloni sistemit apo jeni për ruajtjen e shtetit”, ka shkruar Gecaj.

Sipas tije në Kosovë, votuesi ka vetëm një adresë për këto probleme dhe një zgjedhje e ajo është Partia Demokratike e Kosovës(PDK).

“Tani e tutje vetëm PDK mund ta ndalojë këtë punë, për fat të keq të tjerët tani janë dorëzuar, votues te partive të tjera, PDK është adresa, ka shkruar Gecaj.

Postimi i plotë:

Vetem dy rruge kane mbetur. A je per sfidim, çmontim e demolim total te sistemit apo je per ruajtjen e shtetit. Tash e tutje vetem PDK- ja mund ta ndal kete pune, fatkeqesisht tjeret tani jane dorezuar.
Votues te partive tjera, PDK eshte adresa!

Vetem dy rruge kane mbetur. A je per sfidim, çmontim e demolim total te sistemit apo je per ruajtjen e shtetit. Tash e…

Posted by Arben T. Gecaj on Saturday, January 23, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë